KDU.breadcrumbs.homeOkresy Žďár nad Sázavou Aktuality Pétanque v Míchově ovládli domácí
Zpět

Pétanque v Míchově ovládli domácí

Přidáno 17. 7. 2017
Ilustrační foto
Radek Pátek
Jedenáctý ročník oblíbené hry pétangue vyhráli František Vrátný se synem Vítkem. Soutěžilo šestnáct týmů nejen z Míchova, ale i z Jimramova, Žďáru n. Sázavou, Velké Losenice a dalších míst. Akci pořádala KDU-ČSL - okresní organizace Žďár n. s. a místní organizace Věcov.
Příjemné odpoledne v soutěžním duchu prožili hráči pétanque v Míchově na svátek svatých Cyrila a Metoděje. Soutěžily celé rodiny, děti i důchodci. Mezi soutěžícími nechyběl okresní předseda Radek Pátek a krajský zastupitel Pavel Janoušek s rodinami.
Jimramovské duo (okresní asistent Antonín Bradáč s manželkou) doplnil žďárský místostarosta a kandidát letošních parlamentních voleb Josef Klement. Všechny přítomné také přijel podpořit senátor František Bradáč s manželkou a vnoučaty, kteří sváteční den prožili celý v těchto končinách. Dopoledne se totiž zúčastnili slavnostní bohoslužby v nedalekém Vítochově.
Velký dík patří všem zúčastněným hráčům. Kyždý z nich dostal zaslouženou odměnu.
Avelké poděkování také patří všem organizátorům. Kromě organizace samotné hry a technického zázemí zde nikdy nechybí dobré občerstvení.